10 kwietnia - spotkanie poświęcone programowi Interreg Europa

10 kwietnia - spotkanie poświęcone programowi Interreg Europa

Drugie ogólnopolskie spotkanie informacyjne na temat trzeciego naboru wniosków Interreg Europa 2021-2027 odbędzie się 10 kwietnia  w siedzibie MFiPR w Warszawie. Spotkaniu towarzyszyć będą konsultacje indywidualne ze Wspólnym Sekretariatem.

Trzeci nabór wniosków trwa od 20 marca do 7 czerwca 2024 roku we wszystkich celach szczegółowych programu. Po raz pierwszy będzie można współpracować z partnerami z nowych państw. Do UE-27, Norwegii i Szwajcarii dołączyły bowiem Albania, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Ukraina.

Podczas spotkania organizatorzy omówią program, projekty i warunki trzeciego naboru, powiedzą także o formach pomocy dla wnioskodawców oraz o tym, na jakie dodatkowe wsparcie finansowe mogą liczyć polscy beneficjenci. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim (organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne).

Spotkaniu będą towarzyszyć konsultacje indywidualne, adresowane do aplikantów wiodących (opracowujących cały wniosek i składających go w imieniu konsorcjum partnerskiego do Wspólnego Sekretariatu). Poprowadzi je w języku angielskim specjalista ze Wspólnego Sekretariatu. Osoby zainteresowane konsultacjami indywidualnymi prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Program i rejestracja online:
https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/programy-interreg-2021-2027/aktualnosci/spotkanie-na-temat-naboru-wnioskow-interreg-europa-i-konsultacje-indywidualne-ze-wspolnym-sekretariatem-10-kwietnia-w-warszawie/

Na stronie internetowej programu są już dostępne prezentacje z pierwszego spotkania o naborze wniosków Interreg Europa (które odbyło się 15 marca) :
https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/programy-interreg-2021-2027/aktualnosci/prezentacje-ze-spotkania-15-marca-na-temat-naboru-wnioskow-interreg-europa/

Dostępna jest tam również informacja o wydarzeniach regionalnych, w trakcie których będą prezentowane programy Interreg: Europa, Europa Środkowa, Europa:

https://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/programy-interreg-2021-2027/aktualnosci/kolejne-spotkania-o-naborach-w-programach-interreg-europa-europa-srodkowa-region-morza-baltyckiego/