Konferencja „Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 – inwestycje, które budują naszą przyszłość”

27 marca - konferencja „Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 – inwestycje, które budują naszą przyszłość”

Konferencja „Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 – inwestycje, które budują naszą przyszłość” odbędzie się 27 marca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie lub do udziału w nim za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Konferencja, która rozpocznie się o godz. 11.30 w Sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce, będzie doskonałą okazją do podsumowania inwestycyjnej część Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 oraz dyskusji o efektach jego wdrażania.

Podczas konferencji wręczymy również wyróżnienia tym beneficjentom, którzy w sposób wzorcowy realizowali projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich. Tytułem Świętokrzyski Kreator Rozwoju nagrodzimy najbardziej inspirujące i innowacyjne projekty współfinansowane ze środków unijnych.

Poniżej podajemy link do rejestracji na konferencję:

Prosimy o potwierdzenie obecności wypełniając formularz

 

Konferencję będzie można również śledzić za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/fundusze.swietokrzyskie

https://www.youtube.com/@fundusze.swietokrzyskie