Wizyty instytucji szkoleniowych w przedsiębiorstwach - trwa nabór dla fim

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza świętokrzyskie firmy z branży: metalowo-odlewniczej, zasobooszczędnego budownictwa, turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej, nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa spożywczego, do udziału w projekcie, który ma stworzyć mechanizmy współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami, a firmami szkoleniowymi.

Będą to wizyty edukacyjne szkoleniowców w siedzibach przedsiębiorców, dostosowane do potrzeb pracowników i specyfiki danej branży.

Działanie realizowane jest w ramach podzadania 2.1.2. projektu pn. Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych.

Wybór przedsiębiorstw do udziału w zadaniu nastąpi zgodnie z Regulaminem.
Aby wziąć udział w projekcie, należy do 31 lipca dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy:

  • drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pocztą tradycyjną: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, ul. Witosa 86, 25-561 Kielce.
  • osobiście w Kancelarii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, parter pokój nr 8, pon.-pt. w godzinach 7:30-15:30.

Zgłoszenie do udziału jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu.

Osoba do kontaktu: Justyna Tutaj
tel.: 41 36-41-614
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy wraz z kwestionariuszem

Celem projektu jest stworzenie mechanizmu współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami, a firmami szkoleniowymi oraz popularyzowanie idei uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning).