Plakat promujący nabór

Wyjazdowa misja gospodarcza na targi SIAL PARYŻ 2024. Nabór Otwarty!

Mamy 10 miejsc dla przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego, działających  w sektorze spożywczo-przetwórczym. Organizator pokrywa w ramach pomocy de minimis 100% wysokości kosztów. Województwo Świętokrzyskie ogłasza nabór wniosków w wyjazdowej misji gospodarczej na targi SIAL Paryż 2024 w dniach od 18 do 23 października 2024 r.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki, określone w Formularzu zgłoszeniowym (kryteria formalne/wejścia). W ramach dofinansowania uczestnictwa w misji Organizator pokrywa dla jednego uczestnika, w ramach pomocy de minimis 100% wysokości kosztów tj. m.in.: przelotów, przejazdów, zakwaterowania w hotelu, wyżywienia, przejazdów lokalnych, transportu niezbędnych materiałów (do 40 kg ładunku), ubezpieczenia zdrowotnego na czas wyjazdu oraz koszty stoiska wystawienniczego. Wyjazdowa misja gospodarcza organizowana jest przez Oddział Współpracy Gospodarczej i Projektów Europejskich Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorców - maksymalnie jeden przedstawiciel
z jednego przedsiębiorstwa.

Termin nadsyłania wniosków: 23 lutego 2024 r.

 

Wypełnione i podpisane wnioski należy składać osobiście w sekretariacie Departamentu Inwestycji i Rozwoju – Kielce, ul. Sienkiewicza 63 lub przesłać: tradycyjną drogą pocztową (decyduje data wpływu) lub e-mailową skan na adres elektroniczny pracownika Departamentu Inwestycji i Rozwoju:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w tytule e-maila: Wyjazdowa misja gospodarcza na targi SIAL Paryż 2024

Kontakt:

Anna Braun, Tomasz Stępniewski

 tel. 41 395 14 11, 41 395 14 09

Wnioski nadesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.